सुन्दरहरैंचामा बुहारी संयुक्त आवाजको कार्यक्रम सम्पन्न


सुन्दरहरैंचा, २० भदौ । सुन्दरहरैंचा स्थित काली मन्दिरमा मेची महाकाली बुहारी संयुक्त आवाज मोरङ शाखाको आयोजनामा प्रथम वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ ।

साधारण सभाको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि सुन्दरहरैंचा नगरपालिका उपप्रमुख धनमाया तामाङ रहेकी थिइन । उनले कार्यक्रमको सम्बोधन गर्दै मेची महाकाली बुहारी संयुक्त आवाजको कार्यक्रम महत्त्वपूर्ण भएकोले महिला दिदी बहिनीहरूको समाजमा महत्त्वपूर्ण भूमिका भएको उल्लेख गरिन ।

प्रथम वार्षिक साधारण सभाको अवसरमा संस्थाले विराटचाेकमा सञ्चालन भएको फुड बैकलाई सहयोग गरेको तथा कार्यक्रममा संस्थाकी संयोजक यमु शर्मा सुब्बाको जन्म दिन परेकोले केक काटेर जन्मोत्सव समेत मनाइएको संस्थाकी सचिव सुशीला लुइँटेल ढकालले बताइन् । कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथि भगवती पौडेल तथा प्रहरी इन्चार्ज विनोद प्रधान रहेका थिए । कार्यक्रम संस्थाका संयोजक उमा सेडाईकाे सभापतित्वमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्